توضیح تصویر تبلیغات در فایل باران توضیح تصویر

سهام عدالت

ثبت نام جاماندگان سهام عدالت | مشمولان جدید سهام عدالت چه افرادی هستند؟

طبق آمار حدود ۴۹ میلیون نفر مشمول سهام عدالت هستند که قرار است پیش از پایان سال سود سهام عدالت به تمامی افراد تحت پوشش نهادهای دولتی اختصاص یابد.

کد خبر : 1037514
ثبت نام جاماندگان سهام عدالت | مشمولان جدید سهام عدالت چه افرادی هستند؟

طبق آمار حدود ۴۹ میلیون نفر مشمول سهام عدالت هستند که قرار است پیش از پایان سال سود سهام عدالت به تمامی افراد تحت پوشش نهادهای دولتی اختصاص یابد.

با وجود اینکه سهام عدالت برای تمامی دهک‌ها اختصاص یافته است اما همواره صدای اعتراض برخی از افراد به گوش می رسد که چرا با وجود اینکه جزو دهک‌های کم درآمد جامعه هستند، مشمول این سهام نمی شوند. با این حال برخی مسئولان قول تخصیص سهام عدالت به جاماندگان را می دهند.

برپایه آمارها حدود ۱۶ میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت هستند که شرایط دریافت آن را دارند، اما طبق تکلیف قانونی دولت در بودجه ۱۴۰۱ و هم‌چنین اولویت‌بندی انجام‌شده، حدود ۳.۵ میلیون نفر تحت پوششین نهادهای حمایتی در اولویت تخصیص تا پایان سال ۱۴۰۱ قرار دارند.

به گفته اکبر حیدری سخنگوی کانون سهامداران عدالت، در سال ۸۷ مصوبه ای درباره سهام عدالت اجرایی شده است که آن هم مستند به ابلاغیه ۸ ماده‌ای مقام معظم رهبری بوده است که بر اساس آن قرار شد 6 دهک پایین درآمدی جامعه از سهام عدالت برخوردار شوند. در بررسی های بعدی مشخص شد تعدادی از مردم که جزو دهک های پایین درآمدی جامعه بودند به دلیل اینکه در آن زمان سامانه های آماری به روز نبود و آنالوگ بود از فرآیند شناسایی و تخصیص عام جا ماندند.

سخنگوی کانون سهامداران عدالت با بیان اینکه با وجود تمام بررسی های سازمان خصوصی سازی ممکن است باز هم فردی جا بماند و موفق به دریافت سود سهام عدالت نشود، اظهار کرد: سازمان ما اکنون اطلاعات دارندگان سهام را دارد؛ لذا هر اطلاعاتی در خصوص ثبت جاماندگان در هر مرحله‌ای اخذ شود به طور قطع باید با آمار موجود تطبیق داده شود. چون یک نفر نمی‌تواند دوبار سهام بگیرد اما مسئله اصلی این است که در این مرحله و در نوبت اول بنا به تاکید مفاد قانون بودجه ۱۴۰۱ شناسایی جاماندگان نهادهای حمایتی در دستور کار قرار گرفته است و بدیهی است اطلاعات این افراد از طریق این نهادها به سازمان ارسال می‌شود.

https://www.shomanews.com/fa/tiny/news-1037514

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رنک ایرانی
1 سال قبل

باسلام

با بازدیدهای واقعی رنک ایرانی rankirani.ir ، ضریب پرش و زمان ماندگاری سایت خود را اصلاح کرده و رتبه سیمیلاروب ، جایگاه گوگل و ترافیک سایت خود را ارتقاء دهید.

از فاکتورهای مهم در سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل، کاهش بانس ریت (ضریب پرش) و افزایش زمان ماندگاری (Dwell Time) است. منظور از ضریب پرش یعنی درصد بازدیدکنندگان که پس از ورود به یک صفحه از سایت شما بدون انجام عملی، از همان صفحه خارج می‌شوند. و منظور از زمان ماندگاری مدت زمانی است که کاربر در سایت شما صرف می کند. سایتی که ضریب پرش پایین تر و زمان ماندگاری بیشتری داشته باشد از نظر گوگل با ارزش تر خواهد بود.

خدمات رنک ایرانی:

ارسال بازدیدهای کاملا واقعی
آی پی های یکتا
آی پی های ایرانی
زمان بازدیدها 110 ثانیه
———–
افزایش بازدید سایت
بهبود رتبه گوگل
———–
بهبود رتبه سیمیلاروب
———–
افزایش بازدید ویدیوهای آپارات
https://rankirani.ir
سیستم افزایش بازدید سایت
بهبود رنک گوگل
رنک ایرانی

راه های ارتباطی ما:

آیدی تلگرام، ایتا و اینستاگرام

@rankirani

ایمیل rankirani@yahoo.com

تماس : 09038276706

توضیحات تکمیلی:

منظور از نرخ فرار یعنی درصد بازدیدکنندگانی هستند که پس از ورود به یک صفحه از سایت شما بدون انجام عملی، از همان صفحه خارج می‌شوند. نتیجه یک تحقیق نشان می‌دهد نرخ پرش با رتبه‌‌‌‌‌بندی سایت‌‌‌‌‌ها در صفحه اول گوگل ارتباط نزدیکی دارد. منظور از زمان ماندگاری مدت زمانی است که کاربر در سایت شما صرف می کند. هنگامی که کاربر وارد یک وب سایت میشود تا زمانی که بخواهد مجددا به صفحه جستجوی گوگل بازگردد، این زمان را Dwell Time یا زمان ماندگاری کاربر می نامند. درواقع میتوان گفت این زمان هر چه قدر بیشتر باشد، سایت از نظر گوگل با ارزش تر خواهد بود. این زمان بظور متوسط 2 دقیقه و 17 ثانیه برای صفحات اینترنتی است.

تعرفه کاهش تضمینی رتبه سیمیلاروب :
رنک زیر 100 هزار ایران با مبلغ 50 هزار تومان
رنک زیر 50 هزار ایران با مبلغ 70 هزار تومان
رنک زیر 30 هزار ایران با مبلغ 90 هزار تومان
رنک زیر 20 هزار ایران با مبلغ 120 هزار تومان
رنک زیر 15 هزار ایران با مبلغ 150 هزار تومان
رنک زیر 10 هزار ایران با مبلغ 200 هزار تومان
رنک زیر 7 هزار ایران با مبلغ 300 هزار تومان
رنک زیر 5 هزار ایران با مبلغ 400 هزار تومان
رنک زیر 4 هزار ایران با مبلغ 700 هزار تومان
رنک زیر 3 هزار ایران با مبلغ 1 میلیون تومان
رنک زیر 2 هزار ایران با مبلغ 2 میلیون تومان
رنک زیر 1500 ایران با مبلغ 2.5 میلیون تومان
رنک زیر 1000 ایران با مبلغ 3 میلیون تومان

زمان تحویل : دو ماهه
* بازدیدهای واقعی ایران *
* امکان انجام یک هفته بازدید تست *
* امکان پرداخت مرحله به مرحله هزینه *
* تضمین ثبات و نگهداری رنک سیمیلاروب به شرط تمدید *
* تضمین کاهش بانس ریت و افزایش زمان ماندگاری *

لیست به روز تعرفه ها در لینک زیر:
تعرفه کاهش رتبه سیمیلاروب:
https://blog.rankirani.ir/view/43/تعرفه-کاهش-تضمینی-رتبه-سیمیلاروب.html

تبلیغات شما در سایت تبلیغات شما در سایت تبلیغات شما در سایت
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
X